Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj21
Wczoraj176
W ciągu tygodnia1411
W ciągu miesiąca1411
Odwiedzin ogółem413227

Powered by Kubik-Rubik.de
Nieddziela, 7 Czerwiec 2020
06:01:10

Kolejna obrona Pucharu OKW PSP w piłce siatkowej

16 kwietnia 2019 roku na hali sportowej w Tarnowie Opolskim rozegrano Turniej Finałowy o Puchar Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Piłce Siatkowej.

W turnieju rywalizowali reprezentacje następujących komend: KM PSP w Opolu, KP PSP w Głubczycach, KP PSP w Nysie, KP PSP w Namysłowie, KP PSP w Prudniku, KP PSP w Oleśnie.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:
I miejsce - KP PSP Nysa
II miejsce - KM PSP Opole
III miejsce - KP PSP Namysłów
IV miejsce - KP PSP Prudnik
V miejsce - KP PSP Głubczyce
VI miejsce - KP PSP Olesno

Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Tarnowski Robert z KP PSP w Nysie, najlepszym atakującym został Oskar Ułamek z KM PSP Opole, najlepszym rozgrywającym został Dariusz Pryga z KP PSP Nysa. Wszystkie drużyny oraz wyróżniający się zawodnicy otrzymali z rąk Zastępcy OKW PSP bryg. Wojciecha Nawary medale, puchary i dyplomy. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

W górnym rzędzie od lewej stoją: Zdzisław Fijołek, Robert Tarnowski, Adam Kurek, Rafał Smoter, Tomasz Durejko, Michał Nalborski.

W dolnym rzędzie od lewej: Piotr Ksiądzyna, Grzegorz Kołodziej, Grzegorz Krasnodębski, Paweł Zieliński, Darek Pryga oraz Zastępca OKW PSP w Opolu bryg. Wojciech Nawara.